Aktualności

CLJ U15 LEGIA -UKS SMS 0-1

CLJ U-15 Legia Warszawa – UKS SMS Łódź 0:1 (0:0)
Gol – 64 min Filip Wienczek

Wygrana z Legią świadczy , że ubiegłotygodniowe nasze zwycięstwo nad Jagiellonią nie było przypadkowe. Podobnie jak z Jagą pozwoliliśmy przeciwnikowi prowadzić grę ale nie dopuszczając ich do jakichś groźniejszych sytuacji na naszym przedpolu. Przez cały czas czekaliśmy na swoją szansę . I ta przyszła w 64 minucie.

Niezawodny ostatnio Filip Wienczek dostał piłkę przy linii środkowej i przeprowadził zabójczy rajd przez pół boiska zakończony celnym strzałem w krótki róg. Legia próbowała odrobić straty ale była umiejętnie wybijana z rytmu przez nasz zespół. Brawo drużyno… . Trener Jonczyk: W czasie pierwszej połowy myślałem ,że demony przeszłości wracają. Przegrywaliśmy stykowe piłki , oddawaliśmy je szybko pod wpływem stresu . Jednak ten zespół ma charakter , po rozmowie w przerwie w drugiej połowie zespół pokazał że można prowadzić mecz . Wielkie brawa dla chłopakow, myślę że buduje się mentalność zespołowa . Cieszymy się bardzo.

Published by Sizzzar