Aktualności

Bramka Klaudii Jedlińskiej dla reprezentacji Polski

W swoim ostatnim meczu turnieju Elite Round eliminacji mistrzostw Europy piłkarki nożne reprezentacja Polski do lat 19 zremisowały 2:2 z Belgią. Jedn-ą z branmek dla reprezentacji zdobyła Klaudia Jedlińska z UKS SMS Łódź. Podopieczne Marcina Kasprowicza były bardzo bliskie zwycięstwa, gdyż drugiego gola straciły dopiero w doliczonym czasie gry. Biało-czerwone, bez względu na wynik tego spotkania, nie miały już szans na awans. Wcześniej  uległy 1:2 Szwajcarii, a na otwarcie kwalifikacji przegrały 0:1 z Finlandią.

Polska – Belgia 2:2 (1:1)

Bramki: Wójcik 7, Jedlińska 65 – Petry 12, Buabadi 90.

Polska:  Weronika Baranowska – Jessica Pluta, Weronika Helińska, Olga Sirant, Angelika Kołodziejek – Karolina Majda, Joanna Węcławek (46, Alicja Materek), Weronika Wójcik (46, Klaudia Jedlińska) – Alexis Legowski (79, Karolina Bednarz), Karolina Tylak, Paulina Filipczak (90, Maja Jurczenko).

Published by Marcinek