niedziela, Lipiec 21

Aktualności

Klęska PSG

Piłkarze Paris Saint-Germain nie wykorzystali drugiej okazji do przypieczętowania mistrzostwa Francji. Zespół Thomasa Tuchela został rozbity na wyjeździe przez wicelidera rozgrywek, Lille (1:5). Czerwona kartka: Juan Bernat (Paris Saint-Germai,  w 36 minucie. za faul). Przed kolejną szansą na zapewnienie sobie tytułu paryżanie staną w środę.

Lille OSC – Paris Saint-Germain 5:1 (1:1)
1:0 – Thomas Meunier 7, sam.
1:1 – Juan Bernat 11
2:1 – Nicolas Pepe 51
3:1 – Jonathan Bamba 65
4:1 – Gabriel 71
5:1 – Jose Fonte 84

Lille OSC: Mike Maignan – Yssouf Kone, Adama Soumaoro (45+4′ Gabriel), Jose Fonte, Mehmet Zeki Celik – Xeka (69′ Boubakary Soumare), Thiago Mendes – Jonathan Bamba, Jonathan Ikone (66′ Rui Fonte), Nicolas Pepe – Loic Remy.

Paris Saint-Germain: Alphonse Areola – Colin Dagba, Thiago Silva (16′ Thilo Kehrer), Presnel Kimpembe – Thomas Meunier (24′ Moussa Diaby), Dani Alves, Marco Verratti, Juan Bernat – Leandro Paredes, Kylian Mbappe Lottin, Julian Draxler (85′ Layvin Kurzawa).

 

Published by Marcinek