Aktualności

UKS podejmuje AZS. Sześć bramek Górnika

W środę rozpoczęła się dwudziesta kolejka ekstraligi piłkarek nożnych. W pierwszym spotkaniu Górnik Łęczna pokonał 6:0 Polonię Poznań (bramki: Krystyna Sikora 23, 45, Dominika Grabowska 38, Sylwia Matysik 79, 90, 91).
W drugim meczu GKS Katowice zremisował 1:1 z Czarnymi Sosnowiec (Agata Sobkowicz 48 – Patrycja Hmirova 87).
W czwartek dokończenie kolejki. UKS SMS podejmować będą AZS Biała Podlaska. Początek spotkania na stadionie przy ul. Milionowej 12 o godz. 16.30. W drużynie trenera Marka Chojnackiego zabraknie  kontuzjowanej reprezentantki kraju – środkowej obrończyni Katarzyny Konat. To duże osłabienie.

Czwartkowe mecze
AZS Wrocław – Mitech Żywiec (godz. 15)
Olimpia Szczecin – AZS UJ Kraków (16)
SMS Łódź – AZS PSW Biała Podlaska (16.30)
AZS PWSZ Wałbrzych – Medyk Konin (16.30)

Published by Marcinek