Aktualności

CLJ U15 Polonia Warszawa-UKS SMS Łódź 0:0

CLJ U15 Polonia Warszawa-UKS SMS Łódź 0:0

Dzisiejsze spotkanie to typowy mecz walki. Żadna z drużyn nie potrafiła narzucić swojego stylu gry co miało przełożenie na małą ilość klarownych sytuacji bramkowych. Widać było dziś brak na szpicy Kuby Wodza , który zawsze absorbuje uwagę obrony przeciwnika.

Kolejny bardzo dobry mecz rozegrał człowiek „od czarnej roboty”, Tymek Trzepizur. Obie drużyny włożyły w dzisiejsze spotkanie ogrom sił i okres przerwy świątecznej pozwoli zawodnikom na regeneracje. Pech znów nie omija bramkarzy. Na rozgrzewce urazu nabawił się Bartosz Pawlak.
Bartek, źyczymy szybkiego powrotu do zdrowia….

Do drugiej części rundy wiosennej przystąpimy jako lider z 3punktową przewagą nad Legią. Nadal nasza drużyna pozostaje nsjlepszą drużyną całej CLJ u15 jeśli chodzi o grę w defensywie….1 stracony gol w 7 meczach ??

Trener Ł. Jonczyk -„Spodziewalismy się trudnego meczu pod kątem walki na boisku . W długich momentach to spotkanie toczyło się w środkowym sektorze . Polonia nie zaskoczyła nas niczym w ofensywie , natomiast my bez naszych zawodnikòw na skrzydłach nie bylismy sobą. Ogromna radość, że na tym poziomie rozgrywkowym zaliczyliśmy 6 mecz bez porażki i na zero z tyłu.”

Published by Sizzzar