Aktualności

„Wielka Majówka” z siatkówką plażową na SMS

W dniach od 2 do 5 maja w godz. 10-16 na obiektach SMS przy ul. Milionowej 12 nasi olimpijczycy Grzegorz Fijałek i Michał Bryl oraz trenerzy siatkówki plażowej prowadzić będą zajęcia dla dziewczynek i chłopców w wieku 11-16 lat.
– Jest to czas długiego weekendu, a więc dzieci i młodzież nie będą obciążone nauką – mówi Grzegorz Fijałek, siatkarz plażowy, dwukrotny olimpijczyk, zawodnik UKS SMS Łódź. – To okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności sportowe. Sądzę, że takie zajęcia ułatwią podjęcie decyzji o uprawianiu tej wspaniałej dyscypliny. Przekonałem również prezesa, aby w campach czynny wzięli udział rodzice. Będą mieli okazję, aby poczuć piękno tego sportu. My tam będziemy i czekamy na dzieciaki z rodzicami.

Wszyscy chętni mogą się zgłaszać pod nr tel. 42/2540575 lub e-mailem uks@smslodz.pl.

Fot. siatka.org

Published by Marcinek