Aktualności

B2 II liga woj. UKS SMS Łódź – Andrespoli

B2 II liga woj. UKS SMS Łódź – Andrespolia 2003 Wiśniowa Góra 4:0 (0:0)

Pierwsze 45 minut nie było porywającym widowiskiem. Dużo gry w środku boiska i mało okazji bramkowych. Przypominało to trochę „piłkarskie szachy”

Druga połowa nam zrekompensowała to wszystko z nawiązką. Sygnał do ataku dał w 48 minucie Tymon Owczarek. Strzał z przewrotki w poprzeczkę mógłby być ozdobą każdego meczu. Przeciwnika „naruszył” Kacper Rzepkowski strzałem sprzed pola karnego. Potem swoje „5 minut” miał powracający po prawie 5-miesięcznej przerwie Kacper Rybacki, który zdobył dwa gole. Gola na 4:0 dołożył Elijah Dibwe.

Goli w II połowie mogło być więcej bo w słupek trafił Daniel Majer a pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał Dibwe. Cieszy styl i skuteczność zespołu . A już w środę jedziemy do liderującej Stali Niewiadów.

Published by Sizzzar