Aktualności

Półfinał Pucharu Polski: Czarni – UKS SMS

W niedzielę rozegrane zostaną półfinały Pucharu Polski. Czarni Sosnowiec, które podejmować będą UKS SMS Łódź, po raz drugi z rzędu a szesnasty w historii – stają przed szansą awansu do wielkiego finału. Zespół trener aMarka Chojnackiego nie ma już szans na poprawę swej sytuacji w lidze, więc Puchar Polski jest dla niego ostatnią szansą na triumf w tym sezonie. Łodzianki potrafiły w tym sezonie sprawić niespodziankę, bo udało im się pozbawić punktów nawet mistrza Polski. W Pucharze Polski wyrzuciły za burtę AZS PWSZ Wałbrzych. W starciu z Czarnymi Sosnowiec dwukrotnie jednak przegrały.

PÓŁFINAŁY PUCHARU POLSKI KOBIET

Niedziela

Czarni Sosnowiec – SMS Łódź (godz. 13)
Transmisja na kanale YouTube Czarni TV

Medyk Konin – Górnik Łęczna (godz. 17)
Transmisja na kanale YouTube Łączy nas piłka

Published by Marcinek