CLJ U-15 Jagiellonia B.- UKS SMS Łódź 1:1 (0:0)

CLJ U-15 Jagiellonia B.- UKS SMS Łódź 1:1 (0:0) Wczorajszy mecz nie był najlepszym w naszym wykonaniu. Być może ciężar meczy troszkę nas przytłoczył.

Początek spotkania lepiej wyglądał w wykonaniu gospodarzy , którzy stworzyli kilka groźnych sytuacji . Całe szczęście dobrze dysponowany w bramce był Michał Goździński. W tym fragmencie spotkania niestety za dużo było strat i za dużo wolnej przestrzeni zostawionej zawodnikom „Jagi” które później skutkowały niepotrzebnymi faulami. Pod koniec I połowy mogliśmy objąć prowadzenie ale strzał Tymka Trzepizura podbity głową przez obrońce w znakomity sposób „wyciągnął” spod poprzeczki bramkarz „żółto-czerwonych” .

W 60minucie gospodarze objęli prowadzenie po pięknie wykonanym rzucie wolnym. Od tego momentu Ruszyliśmy odważniej do przodu co poskutkowało kilkoma dobrymi sytuacjami pod bramką Jagielloni. W doliczonym czasie gry rzut wolny bity przez Kacpra Rzepkowskiego przedłużył Sebastian Padyk a piłkę do bramki wpakował Filip Wienczek. Remis przedłuża nasze szanse na dobry wynik końcowy w rozgrywkach CLJ.

Bardzo chcielibyśmy podziękować naszym niezawodnym kibicom , którzy licznie stawili się na wczorajszym meczu 🙂 Etap Jagielloni został zamknięty i teraz skupiamy się nad sobotnim meczem z Legią Warszawa.