Aktualności

Gratulacje dla całego zespołu i kadry szkoleniowej.

Półfinał Pucharu Polski rozegrany na boisku Czarnych Sosnowiec w dniu 5 maja 2019 roku był wisienką na torcie w rozgrywkach kobiet. Wygrana prowadziła do finału który będzie rozegrany 19 maja w Łodzi. Nasze Panie swoją postawą pokazały, że nie straszny im jest zespół który walczy o mistrzostwo naszego kraju. Ambicja i wola zwycięstwa prowadziły je do ogromnego sukcesu. Niestety w 93 minucie sędzina dyktuje karnego dla gospodyń tego spotkania. Karny którego nie miała prawa podyktować. Odgwizdany faul który był przed linią 16 m zniszczył marzenia i sens w włożony wysiłek przez nasze zawodniczki. Jak wytłumaczyć zawodniczkom, że sędziną nie chce się biegać przez co nie miała możliwości prawidłowo ocenić  miejsce faulu naszej zawodniczki, jak je pocieszyć kiedy ktoś ich krzywdzi. Ktoś powie pomyłki się zdarzają i z tym się musimy zgodzić, ale nigdy nie zgodzę się na na brak profesjonalizmu ze strony tych które mają czuwać nad prawidłowym przebiegiem zawodów.

Published by Janusz Matusiak