Aktualności

Awans młodziczek do turnieju finałowego Mistrzostw Polski do lat 13!!!

Wielką radość sprawiły młode piłkarki SMS-u wszystkim zebranym kibicom wiernie dopingujących ich w niedzielne popołudnie. Dziewczyny wywalczyły po raz czwarty z rzędu awans do turnieju finałowego Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek czyli Mistrzostw Polski Kobiet do lat 13. Turniej, który odbywał się na obiektach SMS-u stał na bardzo wysokim poziomie o czym świadczą wyniki dzisiejszych spotkań. Mimo ciężkich rywali i bardzo zaciętej gry zgromadzonych drużyn UKS SMS Łódź wygrał wszystkie swoje spotkania i z pierwszego miejsca uzyskał awans do turnieju finałowego. Drugie miejsce zajęła drużyna Ślęzy Wrocław. Niebawem poznamy wszystkich rywali o czym będziemy na bieżąco informować na naszej stronie internetowej.

Wyniki spotkań:

I kolejka
1. UKS SMS Łódź 1 – 0 UKS Unia Opole (bramkę dla SMS-u strzeliła Wiktoria Malczewska)

2. Ślęza Wrocław 1 – 0 GKS Katowice

II kolejka
3. UKS SMS Łódź 1 – 0 Ślęza Wrocław (bramkę dla SMS-u strzeliła Nikola Maślak)

4. UKS Unia Opole 0 – 1 GKS Katowice

III kolejka
5. UKS SMS Łódź 5 – 0 GKS Katowice (bramki dla SMS-u strzelały: 2 Inez Sikora, Martyna Bartczak, Nikola Maślak, Klaudia Kiełczewska)

6. UKS Unia Opole 1 – 2 Ślęza Wrocław

Tabela końcowa: PKT Bramki

1. UKS SMS Łódź 9 7 – 0
2. Ślęza Wrocław 6 3 – 2
3. GKS Katowice 3 1 – 6
4. UKS Unia Opole 0 1 – 4

Zespół UKS SMS Łódź wystąpił w następującym składzie: Julianna Kutkowska, Julia Łuczak, Sandra Kowalska, Martyna Garbacz, Amelia Majtczak, Martyna Bartczak, Klaudia Kiełczewska, Inez Sikora, Nikola Maślak, Wiktoria Malczewska, Natalia Sikorska, Weronika Sikora, Natalia Głuszek, Zofia Pągowska, trener Sebastian Papis, kierownik drużyny Waldemar Sikora.

Published by Marcinek