środa, Sierpień 21

Aktualności

Porażka Zagłębia

Spadające z  piłkarskiej ekstraklasy Zagłębie porażką pożegnało się ze swoimi kibicami. W potyczce z Koroną padło sześć goli. Kielczanie wygrali 4:2. Bramek mogło być więcej, jednak rzutu karnego nie wykorzystał Elia Soriano.
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce 2:4 (1:2)
0:1 – Cebula 10
0:2 – Soriano 40
1:2 – Udovicić 45
2:2 – Gabedawa 56
2:3 – Soriano 77
2:4 – Cebula 90+2

Zagłębie Sosnowiec: Dawid Kudła – Giorgos Mygas, Patrik Mraz, Kacper Radkowski (82′ Olaf Nowak), Roman Janicki (46′ Tomasz Nawotka) – Dawid Ryndak, Sebastian Milewski, Tomasz Pietrzak (46′ Tomasz Nowak), Żarko Udovicić – Giorgi Gabedawa, Szymon Pawłowski.

Korona Kielce: Michał Miśkiewicz – Oktawian Skrzecz (46′ Oliver Petrak), Joonas Tamm, Piotr Pierzchała, Michael Gardawski – Ognjen Gnjatić (68′ Adnan Kovacević), Jakub Żubrowski – Łukasz Kosakiewicz,Wato Arweladze (63′ Matej Pucko), Marcin Cebula – Elia Soriano.

Published by Marcinek