środa, Sierpień 21

Aktualności

Śląsk zostaje w ekstraklasie

Piłkarskim kibicom z Wrocławia kamień spadł z serca. Śląsk wygrał w Legnicy 2:0 i zapewnił sobie utrzymanie w ekstraklasie. W bardzo trudnej sytuacji znalazła się natomiast Miedź.
Miedź Legnica – Śląsk Wrocław 0:2 (0:0)
0:1 – Augusto 51
0:2 – Mateusz Radecki 90+4

Miedź: Sosłan Dżajanew – Paweł Zieliński (79′ Henrik Ojamaa), Grzegorz Bartczak, Bozo Musa, Artur Pikk, Rafał Augustyniak (70′ Mateusz Szczepaniak), Borja Fernandez (79′ Łukasz Garguła), Juan Camara, Joan Roman, Omar Santana, Petteri Forsell

Śląsk: Jakub Słowik – Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Wojciech Golla, Łukasz Broź, Augusto, Krzysztof Mączyński (74′ Krzysztof Mączyński), Robert Pich, Michał Chrapek (82′ Mateusz Radecki), Mateusz Cholewiak (90+2′ Djordje Cotra), Marcin Robak

Published by Marcinek