środa, Sierpień 21

Aktualności

Wisła Płock bliska utrzymania

Wisła Płock zrobiła duży krok w kierunku utrzymania w piłkarskiej ekstraklasie. Zespół prowadzony przez Leszka Ojrzyńskiego pokonał na wyjeździe Górnik Zabrze 1:0.

Górnik Zabrze – Wisła Płock 0:1 (0:1)
0:1 – Giorgi Merebaszwili 7

Górnik Zabrze: Martin Chudy – Boris Sekulić, Przemysław Wiśniewski, Paweł Bochniewicz, Adrian Gryszkiewicz (64′ Dani Suarez) – Mateusz Matras – Kamil Zapolnik (46′ Maciej Ambrosiewicz), Walerian Gwilia, Szymon Żurkowski, Ishmael Baidoo (64′ Łukasz Wolsztyński) – Igor Angulo.

Wisła Płock: Bartłomiej Żynel – Jake McGing (66′ Patryk Stępiński), Alan Uryga, Adam Dźwigała, Angel Garcia – Dominik Furman, Damian Rasak – Alen Stevanović (68′ Ricardinho), Mateusz Szwoch, Giorgi Merebaszwili (90+1′ Bartłomiej Sielewski) – Oskar Zawada.

Published by Marcinek