środa, Sierpień 21

Aktualności

Derby County w finale baraży

Piłkarze Derby County są w finale baraży o Premier League . Ekipa Derby County pokonała na wyjeździe Leeds United (4:2) Mateusza Klicha oraz Mateusza Bogusza i zagra na Wembley z Aston Villą o awans do Premier League.

Leeds United – Derby County 2:4 (1:1)
1:0 – Stuart Dallas 24
1:1 – Jack Marriott 45
1:2 – Mason Mount 46
1:3 – Harry Wilson 59, karny
2:3 – Stuart Dallas 62
2:4 – Jack Marriott 85

Leeds United: Kiko Casilla – Luke Ayling, Gaetano Berardi, Liam Cooper, Stuart Dallas – Kalvin Philips – Pablo Hernandez, Jamie Shackleton, Mateusz Klich (87′ Jack Clarke), Jack Harrison – Patrick Bamford (88′ Isaiah Brown).

Derby County: Kelle Roos – Scott Malone, Richard Keogh, Fikayo Tomori, Jayden Bogle – Bradley Johnson, Mason Mount – Tom Lawrence, Duane Holmes (44′ Jack Marriott), Harry Wilson (90+3′ Ashley Cole) – Mason Bennett (59′ Tom Huddlestone).

Published by Marcinek