Aktualności

Znów mecz Czarni Sosnowiec – UKS SMS

Przed piłkarkami nożnymi 24. kolejka ekstraligi. To będzie jednocześnie druga seria z pięciu kolejek rozgrywanych w grupach mistrzowskiej bądź spadkowej.  W Sosnowcu znów się zmierzą Czarni  z UKS SMS Łódź.  Zespoły walczyły dwa tygodnie temu w półfinale Pucharu Polski. Po serii rzutów karnych wygrały Czarne, ale stało się to dzięki ewidentnej pomocy sędziny, która już w doliczonym czasie gry podyktowała wyimaginowany rzut karny dla gospodyń. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego pałają chęcią sportowej zemsty.

24. kolejka:

Czarni Sosnowiec – UKS SMS Łódź (sobota, godz. 14)
Olimpia Szczecin – TS Mitech Żywiec (niedziela, godz. 11)
Polonia Poznań – AZS PSW Biała Podlaska (niedziela, godz. 12)
Górnik Łęczna – AZS PWSZ Wałbrzych (niedziela, godz. 15)
GKS Katowice – Medyk Konin (niedziela, godz. 17)
AZS UJ Kraków – AZS Wrocław (wtorek, godz. 14)

Published by Marcinek