Aktualności

Mistrz Polski zagra z UKS SMS Łódź

W sobotnie południe na stadionie przy ul. Milionowej 12 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie ekstraligi piłkarek nożnych. W meczu 25. kolejki, grupa mistrzowska, UKS SMS Łódź podejmować będzie mistrza Polski, lidera rozgrywek  – drużynę Górnika Łęczna. Zespół z Lubelszczyzny w spotkaniu 24. kolejki ekstraligi pokonał na stadionie w Świdniku AZS PWSZ Wałbrzych 3:2 i zrobił ważny krok w kierunku obrony mistrzowskiego tytułu. Drużynę po raz pierwszy po blisko 2 miesięcznej przerwie poprowadził trener Piotr Mazurkiewicz.

Na pewno podopieczne trenera Marka Chojnackiego nie są faworytkami w tym spotkaniu, ale zapowiadają że będą robić wszystko, aby skutecznie strawić czoło utytułowanym rywalkom!

Sobotni mecz rozpoczyna się o godz. 12, wstęp na stadion jest bezpłatny.

Published by Marcinek