Aktualności

CLJ U-15 Escola Varsovia – UKS SMS Łódź 0:1 (0:1)

Dzisiejszy mecz zaczął się bardzo dobrze dla nas bo już w 7 minucie po golu Kuby Kołodennego objęliśmy prowadzenie.

Do 37 minuty wszystko było pod naszą kontrolą. Wtedy czerwoną kartką ukarany został Dominik Najdrerka a rzut wolny bity przez Escolę wylądował na szczęście na poprzeczce. Od tego momentu ograniczyliśmy się do obrony i wyprowadzania kontr.

Brawa dla Kuby Wodza , który był cichym bohaterem naszej drużyny w 2 połowie. Mimo przewagi 1 zawodnika gospodarze nie byli w stanie stworzyć klarownej sytuacji. Cieszy wygrana i już ósmy mecz „na zero z tyłu”.

Przed ostatnią kolejką mamy tyle samo punktów co Legia lecz krok bliżej półfinałów MP jest zespół z Łazienkowskiej który ma lepszy bilans meczów bezpośrednich. Za tydzień podejmujemy Polonię Warszawa a Legia gości zespół z Bełchatowa. Nie trzeba być ekspertem ,żeby stwierdzić że wszystkie atuty są w rękach zespołu Legii…ale podobno nadzieja umiera ostatnia… CLJ U-15 Escola Varsovia – UKS SMS Łódź 0:1 (0:1) Gol – Jakub Kołodenny