Aktualności

UKS SMS powalczy na boisku lidera

W sobotę piłkarki nożne UKS SMS zagrają w Koninie z Medykiem (godz. 16). Dla gospodyń to niezwykle istotne spotkanie.  Jeśli wyniki tej serii ułożą się po ich myśli, to zespół z Konina będzie mógł świętować tytuł mistrza Polski. By tak się stało koninianki muszą pokonać podopieczne trenera Marka Chojnackiego i liczyć na porażkę Górnika Łęczna z Czarnymi Sosnowiec.

Po ostatniej kolejce piłkarki Medyka objęły fotel lidera ekstraligi z przewagą dwóch punktów nad Górnikiem. Stało się to za sprawą drużyny UKS SMS, która powstrzymała byłego lidera, remisując w Łodzi 2:2.Zespół UKS SMS  już dwukrotnie w tym sezonie musiał uznawać wyższość Medyka, przegrywając 0:3 i 0:1. UKS SMS to też zespół, któremu koninianki powinny podziękować, dwukrotnie już w tym sezonie odebrał bowiem punkty Górnikowi Łęczna.

Szykuje się trudny, ale na pewno bardzo emocjonujący mecz.

 

Published by Marcinek