poniedziałek, Sierpień 26

Aktualności

Pewny sukces Francji

Mistrzowie świata Francuzi nie mieli problemów z odniesieniem wygranej nad najsłabszym zespołem grupy Andorą. Drużyna Didiera Deschampsa zwyciężyła 4:0.
Andora – Francja 0:4 (0:3)
0:1 – Mbappe 11
0:2 – Yedder 30
0:3 – Thauvin 45+1
0:4 – Zouma 60

Andora: Josep Gomes – Chus Rubio, Max Llovera, Ildefons Lima, Moises San Nicolas –  Alex Martinez (58′ Jordi Rubio), Marc Rebes, Marc Vales, Joan Cervos (81′ Victor Rodriguez) – Jordi Alaez (85′ Juli Sanchez), Marcio Vieira.

Francja: Hugo Lloris – Leo Dubois, Kurt Zouma, Clement Lenglet, Ferland Mendy –  Tanguy Ndombele (64′ Moussa Sissoko), Paul Pogba – Ben Yedder (73′ Olivier Giroud), Antoine Griezmann, Kylian Mbappe Lottin – Florian Thauvin (81′ Thomas Lemar).

Published by Marcinek