poniedziałek, Sierpień 26

Aktualności

Wygrana Włoch

Reprezentacja Włoch wciąż bez straty punktów w grupie J. W meczu 4. kolejki eliminacji piłkarskiego Euro 2020 włoski zespół pokonał przed własną publicznością Bośnię i Hercegowinę 2:1 (0:1).
Włochy – Bośnia i Hercegowina 2:1 (0:1)
0:1 – Edin Dzeko 32
1:1 – Lorenzo Insigne 49
2:1 – Marco Verratti 86

Włochy: Salvatore Sirigu – Gianluca Mancini (66′ Mattia De Sciglio), Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini, Emerson Palmieri – Nicolo Barella, Jorginho, Marco Verratti – Federico Bernardeschi (82′ Andrea Belotti), Fabio Quagliarella (46′ Federico Chiesa), Lorenzo Insigne.

Bośnia i Hercegowina: Ibrahim Sehić – Darko Todorović, Ermin Bicakcić, Ervin Zukanović, Eldar Civić (72′ Bojan Nastić) – Muhamed Besić, Miralem Pjanić, Elvis Sarić – Edin Visca, Edin Dzeko, Amer Gojak (81′ Gojko Cimirot).

Published by Marcinek