wtorek, 11 sierpnia

Aktualności

Polki pokonały Japonię

Polskie siatkarki wygrały z Japonią 3:1 w spotkaniu otwierającym turniej Ligi Narodów w Boryeong. To zwycięstwo znacznie przybliżyło Polki do awansu do turnieju Final Six. O tym, czy podopieczne trenera Jacka Nawrockiego zagrają w Nanjing, zadecydują mecze z Dominikaną i Koreą Południową.

Polska – Japonia 3:1 (25:23, 25:23, 19:25, 25:22)

Polska: Julia Nowicka, Martyna Grajber, Natalia Mędrzyk, Malwina Smarzek, Agnieszka Kąkolewska, Klaudia Alagierska – Maria Stenzel (libero) oraz Kamila Witkowska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Magdalena Stysiak, Zuzanna Górecka, Olivia Różański. Trener: Jacek Nawrocki.
Japonia: Miya Sato, Aika Akutagawa, Yuki Ishii, Ai Kurogo, Risa Shinnabe, Aya Watanabe – Mako Kobata (libero) oraz Haruka Miyashita, Yurie Nabeya, Sarina Koga, Miyu Nakagawa, Mai Okumura. Trener: Kumi Nakada.

Published by Marcinek