UKS SMS jedzie na zgrupowanie z nową piłkarką

W poniedziałek kadra piłkarek nożnych UKS SMS Łódź, piątej drużyny poprzedniego sezonu, wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie do Jarocina. Z zespołem trenera Marka Chojnackiego pojedzie też Monika Sowalska. Jedna ze zdolniejszych polskich bramkarek, podpisała dwuletni kontrakt z UKS SMS.
W kadrze łódzkiej drużyny  będą trzy zawodniczki pierwszej reprezentacji Polski oraz osiem, dziewięć aktualnych reprezentantek Polski U-19. Pierwszy sparing SMS rozegra 24 lipca w Środzie Śląskiej przeciwko AZS Wałbrzych. Trzy dni później zmierzy się u siebie z Czarnymi Sosnowiec.
Pierwsza ligowa kolejka zostanie rozegrana w dniach 3 i 4 sierpnia. Łodzianki mają wystąpić w Łęcznej, gdzie zmierzą się z broniącym tytułu mistrzowskiego Górnikiem.