Aktualności

UKS SMS zacznie od pojedynku z mistrzem

Sezon ekstraligi piłkarek nożnych wystartuje w weekend 3-4 sierpnia. Drużyna UKS SMS zacznie rozgrywki od arcytrudnego wyzwania.  Podopieczne trenera Marka Chojnackiego na inaugurację zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z mistrzem Polski  – Górnikiem Łęczna. Nie ma się zatem co dziwić, że łódzka drużyna bardzo sumiennie przygotowuje się do ligowej inauguracji.

Wiele się dzieje w klubie beniaminka rozgrywek – Rolniku Głogówek. Okazuje się, że z funkcji prezesa tego ekstraligowego klubu  zrezygnował Wilfryd Parchatka. 63-letni Parchatka był założycielem i jednocześnie jedynym prezesem klubu w jego 36-letniej historii! Na nowego sternika  Rolnika wybrano dotychczasowego wiceprezesa i trenera 56-letniego Stanisław Dyję.

W nadchodzącym sezonie Rolnik zagra w ekstralidze a jego rezerwy w II lidze kobiet.

Published by Marcinek