Aktualności

Piłkarki UKS SMS pokonały Czarnych

W towarzyskim spotkaniu piłkarek nożnych drużyna UKS SMS wygrała 2:0 (2:0) z innym przedstawicielem ekstraligi – Czarnymi Sosnowiec. W drużynie trenera Marka Chojnackiego zadebiutowała Australijka Caitlin Jarvie, która w minionym sezonie broniła barw Western Sydney Wanderers, klubu występującego w najwyższej, zawodowej australijskiej lidze. Występująca w pomocy zawodniczka już w pierwszym meczu w łódzkiej drużynie zdobyła bramkę.

Spotkanie oglądał  Miłosz Stępiński, selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek nożnych.

1:0 – Rędzia (20)
2:0 – Jarvie (65 )

 

UKS SMS – I połowa: Sowalska – Dragunowicz, Zubchyk, Konat, Kurzawa – Jarvie, Achcińska, Rędzia –  Gąsieniec, Filipczak, Jedlińska.

lI połowa: Szperkowska –  Zieniewicz, Sokołowska, Silny, Kurzawa –  Zbyrad, Grzybowska, Jarvie Glinka, Mordel, Kałużna.

 

Published by Marcinek