Aktualności

Maja Osińska zagra przeciwko UKS SMS

Zgodnie z terminarzem w pierwszej kolejce nowego sezonu ekstraligi piłkarek nożnych drużyna UKS SMS powinna się zmierzyć w Łącznej z Górnikiem. Spotkanie zostało jednak przełożone, bowiem mistrzynie Polski szykują się do rywalizacji w Lidze Mistrzyń. Warto jednak poinformować, że zawodniczką drużyny Górnika została, dobrze znana przy ul. Milionowej 12,  Maja Osińska. W poprzednim sezonie grała w drużynie KKS Czarni Sosnowiec, była wypożyczona  z UKS SMS Łódź. Zawodniczka występuje na pozycji środkowego pomocnika, grać będzie z numerem 7.

Kolejną zawodniczką która wzmocni Górnika jest Kinga Niedbała, która poprzednio broniła barw AZS PSW Biała Podlaska. Kinga gra na pozycji lewej obrony, i występować będzie z numerem 55.

Published by Marcinek