Aktualności

TME GROT SMS gra z beniaminkiem

Przed piłkarkami ekstraligi trzecia kolejka sezonu. Tym razem drużyna TME GROT SMS grać będzie na wyjeździe. W niedzielę łodzianki zmierzą się LKS Rolnik B. Głogówek, beniaminkiem rozrywek. Najbliższy rywal nie może mówić o udanym starcie w krajowej elicie.  Podopieczne trener Anny Wójcik przegrały u siebie 1:3 z AZS UJ Kraków oraz na wyjeździe 1:9 z Medykiem Konin.  Szansę na grę w tej drużynie dostało wiele młodych zawodniczek. Przed sezonem przyszły do Rolnika: Nicola Wojtas (GKS Katowice), Anita Buchta (SWD Wodzisław Śląski), Dagmara Wieczorek (AKS Mikołów), Dorota Młynarczyk (AKS Mikołów)

Sobota

Godz. 12 AZS PWSZ Wałbrzych vs KKS Czarni Sosnowiec
Godz. 16   GKS Górnik Łęczna vs TS Mitech Żywiec

Niedziela

Godz.12  Rem Marco Bydgoszcz vs Medyk Konin
Godz.12 AZS Wrocław vs AZS UJ Kraków
Godz.16 GKS GieKSa Katowice vs MKS Olimpia Szczecin
Godz.16 LKS Rolnik Głogówek vs TME GROT SMS Łódź
(sędzia Magdalena Syta)

Published by Marcinek