Aktualności

Rywalki TME GROT SMS z Białorusinką w składzie

W weekend rozegrana zostanie czwarta kolejka ekstraligi piłkarek nożnych  sezonu 2019/2020. W sobotę o godz. 15 TME GROT SMS Łódź podejmie KKP Rem Marco Bydgoszcz. Beniaminek nie wywalczył jeszcze punktu w tych rozgrywkach i dlatego zdecydowanym faworytem pojedynku  jest drużyna prowadzona przez trenera Marka Chojnackiego.
Trzy mecze dyskwalifikacji – taką karę nałożyła na Kamilę Rosińską Komisja Dyscyplinarna PZPN za czerwoną kartkę otrzymaną w meczu z Medykiem Konin. Tym samym zawodniczka KKP  Bydgoszcz nie zagra dziś w Łodzi.

Reagując na kontuzje w zespole na początku sezonu prezesi bydgoskiego klubu sięgnęli po zagraniczne posiłki i  13 sierpnia zatrudnili  nową zawodniczkę. Została nią 21-letnią Julia Karpliuk. Trenował ją były piłkarz Zawiszy. Białoruska środkowa pomocniczka  przez ostatnie dwa sezony występowała na polskich boiskach broniąc barw ekstraligowego AZS PSW Biała Podlaska. Karpliuk reprezentowała Białoruś w kategoriach U17 i U19 oraz w drużynie seniorek.

Published by Marcinek