Aktualności

Osiem piłkarek TME Grot SMS na zgrupowaniu reprezentacji

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 19  rozpoczęła 26 sierpnia w Brzegu zgrupowanie,  ramach którego biało-czerwone rozegrają dwa mecze towarzyskie z rówieśniczkami z Czech. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 18 w Grodkowie, a drugie 1 września o 17  w Brzegu.

W kadrze jest osiem piłkarek TME Grot SMS Łódź.  W reprezentacyjnych strojach stoją od lewej: Katarzyna Kałużna, Agnieszka Glinka, Oliwia Silny, Alicja Sokołowska, Oliwia Szperkowska, Adriana Achcińska (kapitan), Wiktoria Zieniewicz i Paulina Filipczak.

Kadra przygotowuje się do startu w pierwszej rundzie kwalifikacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Turniej eliminacyjny zostanie rozegrany w dniach 2-8 października w Polsce, a rywalami zespołu trener Niny Patalon będą Szkocja, Chorwacja i Bułgaria.

 

Published by Marcinek