Aktualności

AZS UJ Kraków zagra w sobotę w Łodzi

W szóstej kolejce ekstraligi piłkarek nożnych TME GROT SMS podejmować będzie w sobotę AZS UJ Kraków. Szykuje się bardzo trudny mecz. W poprzedniej serii w meczu dwóch najlepszych obecnie drużyn ekstraligi ( konfrontacji dwóch niepokonanych dotąd zespołów)  Medyk Konin pokonał po zaciętej rywalizacji na boisku w Krakowie AZS UJ 2:1. Krakowianki nie odstawały od bardziej utytułowanych rywalek, ale miały pecha. Dwa podyktowane rzuty karne za zagranie ręką oraz faul popełniony już po zagraniu piłki przez piłkarkę z Konina, przesądziły o losach starcia.

AZS UJ Kraków – Medyk Konin 1:2 (0:1)
0:1 – Natalia Chudzik (6, karny)
0:2 – Natalia Chudzik (57, karny)
1:2 – Natalia Sitarz (90)

Drużyna trenera Krzysztofa Kroka grała w ty meczu w składzie:
Małgorzata Bartosiewicz –  Ewelina Bolko (67, Natalia Wróbel), Karolina Klabis, Justyna Maziarz (82, Agnieszka Bryzek), Aleksandra Nieciąg (26, Izabela Tracz), Natalia Nosalik, Natalia Sitarz, Kinga Wilk, Dominika Woźniak, Weronika Wójcik, Anna Zapała (62, Jana Maslova).

Published by Marcinek