Aktualności

Pięć piłkarek ME GROT SMS zagrało w reprezentaacji Polski U17

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych  do lat 17 na zakończenie konsultacji szkoleniowej w Pruszkowie wygrała w sparingu z pierwszoligowym zespołem Stomilanki Olsztyn 3:1 . Gole dla biało-czerwonych zdobyły: Karolina Czyż, Wiktoria Kiszkis i Magdalena Sobal. W drużynie narodowej wystąpiło pięć piłkarek TME GROT SMS Łódź: Wiktoria Skrzypińska,  Weronika Kaczor, Małgorzata Lichwa, Oliwia Macała  i Nadia Krezyman.
W reprezentacji zagrały też: Magdalena Sobal, Klaudia Zielińska, Anna Kodym, Karolina Czyż, Wiktoria Malinowska, Zuzanna Maronde, Natalia Wróbel, Milena Kazanowska, Katja Skupień, Daria Długokęcka, Oliwia Ogierman, Wiktoria Kiszkis, Aleksandra Dudziak, Aleksandra Cygan, Martyna Buś.

fot. laczynaspilka.pl

Published by Marcinek