Aktualności

Będziemy świętować jubileusz klubu

Wielkimi krokami zbliża się oficjalna uroczystość obchodów 20-lecia naszego klubu – mówi Janusz Matusiak, prezes UKS SMS. -Już w niedzielę spotkamy się z naszymi współpracownikami, kolegami i przyjaciółmi, aby uroczyście podsumować nasze dwie dekady działania na rzecz sportu. Kosztowało to wiele pracy, wysiłku i zaangażowania, ale przygotowania do naszego wielkiego święta udało się pomyślnie zakończyć.

Przez ostatnie miesiące nie tylko zarząd ciężko pracował. W organizację jubileuszu włączyły się również  osoby,  którym bardzo zależało na pokazaniu osiągnięć i dorobku naszego. Wszyscy chcieliśmy zaprezentować, że minione 20 lat było wyjątkowe pod każdym względem. UKS SMS to nie tylko ludzie bezpośrednio związani z klubem. To bardzo szerokie grono osób, które jednoczył wspólny, wspaniały cel. Każdego dnia dążyliśmy do jego realizacji. Czasami nie było łatwo, ale robiliśmy wszystko, by udało się. Wiedzieliśmy, że razem możemy przenosić góry. To było ważne przeświadczenie, które ułatwiało nam wszystkim pracę. Już w tym miejscu chciałbym Wam serdecznie podziękować z ten trud. Na pewno bez Was nie bylibyśmy  w tym miejscu, w którym obecnie się znajdujemy. Raz jeszcze wielkie dzięki.

6 października 2019 roku będzie dniem wyjątkowym. Na zasłużonych dla UKS SMS  czekają już dwa  złote i sześć srebrnych odznaczeń klubowych. Otrzymają je ci,  którzy pracują w klubie najdłużej i swoją pracą przyczynili się do jego wielkich sukcesów. Zarządu wydał  jubileuszowy folder, w którym zawarta jest  piękna historia naszego klubu. Znajdziecie tam wszystko o sukcesach poszczególnych sekcji, jak również zdjęcia, które będą przypominać o pięknych chwilach z historii naszego klubu.

Published by Marcinek