Aktualności

Polska pokonała 10:0 Kazachstan. Bramki Kodym i Krezyman

Reprezentacja Polski piłkarek do lat 17 rozgromiła 10:0 Kazachstan w pierwszym meczu turnieju eliminacji mistrzostw Europy rozgrywanego na Węgrzech. Dwie bramki dla biało-czerwonych zdobyły zawodniczki UKS SMS Łódź – Anna Kodym i Nadia Krezyman. Pozostałe gole strzeliły: Natalia Wróbel (cztery), Wiktoria Kiszkis, Magdalena Sobal, i samobójcze trafienie zanotowała Alyona Ivanova.

Polska rozpoczęła mecz w składzie: 1. Oliwia Macała, 3. Milena Kazanowska, 6. Wiktoria Malinowska, 17. Aleksandra Dudziak, 2. Katja Skupień, 20. Zuzanna Maronde, 15. Maja Szydełko, 10. Natalia Wróbel, 16. Anna Kodym, 11. Wiktoria Kiszkis (japitan), 8. Magdalena Sobal.

W kolejnym meczu podopieczne trenera Marcina Kasprowicza zagrają z Bułgarią (5 października o godzinie 15:15).

fot. laczynaspiłka.pl

Published by Marcinek