Aktualności

I konsultacje dla rocznika 2007

18.10.2019 roku na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego odbyły się pierwsze konsultacje dla zawodników urodzonych w roku 2007. Bardzo liczna grupa zawodników z całej Polski, zdecydowała się przybyć do naszej Akademii w celu zaprezentowania swoich umiejętności tak, aby w przyszłości zasilić szeregi drużyny, która aktualnie występuje w I Lidze wojewódzkiej Młodzik D1.

Poziom wyszkolenia przybyłych zawodników został sprawdzony dzięki testom przygotowanym przez Trenera Adriana Jareckiego- trener przygotowania motorycznego oraz Trenera Marcina Perlińskiego- Pierwszy trener drużyny Młodzik D1

Konsultacje rozpoczęły się od zebrania organizacyjnego z rodzicami i zawodnikami. Następnie zawodnicy brali udział w I fazie testów, które nadzorował trener Jarecki. Przerwa obiadowa to standardowo posiłek, odpoczynek i regeneracja, ale też jak się okazało bardzo świetna integracja pomiędzy zawodnikami pochodzącymi z różnych stron Polski. Po integracji przyszedł czas na II fazę testów, która była nadzorowana przez sztab szkoleniowy- Trener Perliński, Wasiak. Zawodnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności w swoim naturalnym środowisku, czyli podczas gry. Końcowa faza konsultacji to przede wszystkim prezentacja akademii oraz szkoły, rozmowa, zadawanie pytań i dyskusja nad nimi.

Published by Sizzzar