Aktualności

W Łęcznej Górnik podejmie TME Grot SMS

W sobotę o godzinie 12 Górnik Łączna, w zaległym spotkaniu ekstraligi piłkarek nożnych, podejmować będzie TME Grot SMS Łódź. Gospodynie  rozegrają ostatnie spotkanie na stadionie w Łęcznej w rundzie jesiennej i chcą się dobrym wynikiem pożegnać ze swoimi kibicami. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego czeka prawdziwa przeprawa. Gospodynie to liderki obecnych rozgrywek i mistrzynie Polski.

W minionej serii zespół z Lubelszczyzny pokonał AZS UJ Kraków 3:1, ale Jagiellonkom  dwadzieścia minut brakowało do sprawienia wielkiej niespodzianki i pokonania faworyta w Łęcznej. Dopiero w końcówce spotkania podopieczne trenera Piotra Mazurkiewicza odwróciły losy meczu.  Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyły Karczewska 2 i Matysik.

Górnik: Palińska – Górnicka, Dyguś, Grec, Kovtun (60, Jędrzejewicz), Matysik, Grabowska, Lefeld (80,  Hryb), Kamczyk, Hmirova, Karczewska.

Published by Marcinek