Aktualności

Wspomnień czar… Opowieści Wigilijne Uczniowskiego Klubu Sportowego

18 grudnia odbyła się wigilia dla najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej z naszej akademii.

Zawodnicy wraz z rodzinami i trenerami licznie zgromadzili się na sali gimnastycznej. Całą imprezę prowadził nasz koordynator Marcin Perliński. Przemowy wraz z życzeniami świątecznymi wygłosili Dyrektor Szkoły Roman Stępień oraz Prezes Janusz Matusiak.

Jak co roku najważniejszym akcentem tego dnia było uroczyste pasowanie na zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego. Tym razem mieliśmy podwójną przyjemność zobaczyć jak drużyny chłopców i dziewcząt urodzonych w roku 2010 składają uroczystą przysięgę. Drużyna chłopców prowadzona przez trenera Andrzeja Czubińskiego jak i drużyna dziewcząt prowadzona przez trenerkę Annę Kaźmierczak po ślubowaniu otrzymała z rąk Dyrektora sportowego Mirosława Dawidowskiego i Prezesa Janusza Matusiaka upominki oraz legitymacje zawodnicze. Następnie wszyscy zgromadzeni udali się na stołówkę, gdzie czekały już na nich suto zastawione stoły.

Drugim najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem tego dnia, jak łatwo się domyślić, było pałaszowanie przysmaków, które zorganizowali rodzice oraz prezes. Gdy mali zawodnicy napełnili swoje brzuchy, przyszedł czas na konkurs kolęd. Rywalizacja była wyrównana, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Trenerzy wraz z rodzicami jednogłośnie stwierdzili, że wygrali… WSZYSCY !!

Część końcowa to wspólne biesiadowanie, żarty, rozmowy i składanie życzeń.
Poniżej krótka relacja zdjęciowa.

Published by Janusz Matusiak