Aktualności

Pierwsze podsumowanie gier kontrolnych

Sokół Aleksandrów 2003 – UKS SMS Łódź 2004
wynik: 0:4
bramki: Kołodenny x2, Błaszczyk, Zawierucha

W czwartek 16 stycznia jako pierwsi kontrolne granie rozpoczęli podopieczni Dawida Kroczka z rocznika 2004.  Przeciwnikiem był zespół z Aleksandrowa Łódzkiego. Zwyciężyliśmy w pełni zasłużenie 0:4 choć rezultat mógł być zdecydowanie wyższy. Ważne jest też to, że w debiut zaliczyło 5 nowych zawodników, którzy zasilili nasz zespół w zimowym okienku transferowym.

 

UKS SMS Łódź 2007 – Jutrzenka Bychlew
wynik: 7:2
Bramki: Kur x3, Witczak x2, Kaczmarek, zawodnik testowany

Następni w kolejce do gry ustawili się zawodnicy na co dzień grający w I lidze wojewódzkiej Młodzik D1. Według Unifikacji ta kategoria wiekowa w przyszłym sezonie będzie grała po 11 zawodników. Trenerzy postanowili po raz kolejny spróbować swoich sił grając jedenastoma zawodnikami. Z tego starcia zwycięsko wyszli podopieczni trenera Perlińskiego wygrywając pewnie i zasłużenie 7:2.
Warto dodać, że jest to drugi mecz kontrolny tej drużyny w czasie zimowych przygotowań. Młodzicy w środę 15 stycznia zagrali na wyjeździe bardzo pożyteczny sparing z Kadrą Narodową Coerver Coaching, która przebywała na obozie sportowym w Kleszczowie. System gry: 2x 40minut. Według Unifikacji po 9 zawodników Wyniki: I połowa 2:2, II połowa 4:0

 

 

CLJ U18 – Boruta Zgierz
Wynik: 1:2
bramka: Janik

Nieco gorzej poradzili sobie starsi podopieczni trenera Perlińskiego. Podejmując na własnym boisku jedenastą drużynę IV ligi- Borutę Zgierz. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na prowadzenie jako pierwsi wyszli zawodnicy Centralnej Ligi Juniorów U18, za sprawą Michała Janika. W pojedynku ”młodość vs doświadczenie” górą Ci drudzy, strzelając bramki z rzutu karnego w 75 minucie oraz po ofensywnej akcji z 82 minuty. Wyciągamy wnioski pamiętając, że przegrane też uczą. Cenne doświadczenie podniesione z boiska zaprocentuje w kolejnych spotkaniach jak i w ligowych zmaganiach.

CLJ U17 – Akademia Reissa
Wynik: 1:1
bramka: Karol Ira

Remis Centralnej Ligi Juniorów U17 z Akademią Piłkarską Piotra Resissa kończy pierwszą serię gier kontrolnych. Przeczytajmy co do powiedzenia miał po meczu trener naszych chłopaków Trener Mariusz Solecki:

” Pożyteczny sprawdzian, mocny przeciwnik na samym początku przygotowań. Na tym etapie patrzyłem na swój zespół pod kątem, przede wszystkim taktycznym- ustawiania się, zawężania i skracania pola gry.”

Published by Janusz Matusiak