Aktualności

Podsumowanie gier kontrolnych

W ten weekend nasze drużyny mierzyły się z:
LKS Rosanów, Lechią Gdańsk, GKS Bełchatów, T.S Szczerbiec Wolbórz, Oranje Konin i Zawiszą Rzgów.

CLJ u 18 – Rosanów 6:1
bramki: Pałgan 2 Kuna 2 Laskowski 1 Domagała

Rozstrzelała się nasza młodzież w sobotnim sparingu z dziewiątą drużyną klasy okręgowej- LKS Rosanów.

CLJ U17 – Lechia Gdańsk 3:2
bramki: Kępisty x2, Zmarzlik

Kolejny raz drużyny CLJ U17 i CLJ u15 rozegrały sparing na dwa roczniki. Tym razem była to drużyna Lechii Gdańsk. Podopieczni Mariusza Soleckiego wyszli z tego pojedynku z tarczą.

„Uważam, że to było Nasze zasłużone zwycięstwo, mimo ,że to była tylko gra kontrolna, była to prestiżowa wygrana. Każdy kolejny mecz daje mi wiele przemyśleń, tak było również dzisiaj. Wyciągamy wnioski- idziemy jako drużyna do przodu, jeśli chodzi o organizację i sposób gry. Trzeba jeszcze wyeliminować głupie, indywidualne błędy , które przydarzają się Nam niestety w każdym meczu, a kosztujące zazwyczaj utratą bramki.”– mówił zadowolony po końcowym gwizdku Mariusz Solecki. Zdjęcia z tego spotkania wykonał Andrzej Czubiński.


CLJ U 15– Lechia Gdańsk 1:3
bramka: Doniecki

Na tarczy natomiast zakończyła swą potyczkę najmłodsza drużyna CLJ U15. Przegrała na własnym boisku z Lechią Gdańsk 3-1. Pomimo kilku sytuacji zdobyliśmy tylko jedną bramkę,którą po ładnej zespołowej akcji strzelił Mikołaj Doniecki.

GKS Bełchatów U17 – UKS SMS U16 3:1.
bramka: Janicki

Drużyna z rocznika 2004 prowadzona przez Dawida Kroczka mierzyła się na wyjeździe z rok starszą drużyną GKS Bełchatów. Gospodarze w tym dnu nie byli zbyt gościnni strzelając naszej drużynie trzy bramki tracąc przy tym jedną.

UKS SMS Łódź 2007 – T.S. Szczerbiec Wolbórz 2:0
bramki: Królak, Sosnowski

Drużyna U13 prowadzona przez duet trenerski Perliński & Wasiak, pokonała drużynę z Wolborza. Była to kolejna gra kontrolna w której Młodziki zagrali po 11 zawodników w wymiarze czasowym 2 x 40 minut.

UKS SMS 2006 – Oranje Konin 17-0
UKS SMS 2006 – Zawisza Rzgów 4-0

W sobotę drużyna U14 do której dołączyli zawodnicy testowani została podzielona na 2 grupy po 15 zawodników rozegrali i rozegrali 2 sparingi po 80min. Pierwsza grupa zagrała z Oranje Konin, zaś druga z Zawiszą Rzgów 2006/2005. Oba mecze zakończyły się zdecydowanym naszym zwycięstwem i w obu meczach nie straciliśmy bramki. W obu meczach pokazaliśmy, że umiejętnościami piłkarskimi i przygotowaniem motorycznym przewyższaliśmy naszych przeciwników

i jeszcze turnieje…

Rocznik 2011 prowadzony przez trenera Krzysztofa Łukszasa wystąpił w trzydniowym turnieju Krzynówek Cup w Radomsku. W piątek i sobotę trwały zmagania grupowe w systemie każdy z każdym. Mierzyliśmy się z takimi drużynami jak KOSA Konstancin, AP Jedynka REDA (pomarańczowi), Naprzód Brwinów, Drukarz Warszawa, KS Ursus Warszawa I, GKS Ksawerów, Młoda Włocławianka Włocławek, Pogoń Zduńska Wola.
Na sobotę i niedziele zostały zaplanowane Fazy Pucharowe Ligi Mistrzów i Europy. Skrzaty dostały się do Ligi Europy i dzielnie stawiały czoła kolejnym drużynom.

Rocznik 2010 prowadzony przez trenera Andrzeja Czubińskiego wziął udział w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Łodzi w roczniku 2010. W grupie naszych Orlików były drużyny: ŁKS, FA Retkinia, KAS Konstantynów Łódzki, natomiast w grupie A wystąpiły: Włókniarz Pabianice, ŁAF, AKS SMS Łódź, Boruta Zgierz i Sport Perfect. Pierwszym triumfatorem Halowego turnieju o puchar Prezydenta Miasta Łodzi została drużyna Włókniarza Pabianice.

Published by Janusz Matusiak