Aktualności

Podsumowanie gier kontrolnych

[foogallery id=”26758″]

W ten weekend nasze drużyny mierzyły się z:
Wartą Poznań, MKS Zjednoczeni Stryków, Zagłębiem Lubin, Wisłą Płock, Zawiszą Bydgoszcz oraz Chojeńskim Klubem Sportowym.

Zapraszamy do miłej lektury.

UKS SMS II Łódź A1 Juniorzy – Warta Poznań 0:6

Graliśmy w ustawieniu 1-4-4-2.
Do przerwy graliśmy jedną 11:
Siodoś-Rubacki, Stasiak, Droński, Piotrowski-Makselan, Mrówczyński, Szulc, Przybiński-Bykowski, Mazerant. Przegrywaliśmy po rzucie karnym w 36min.
Po przerwie graliśmy drugą 11 i przegraliśmy 0:5.
Siodoś-Sabela, Andrzejewski, Makuch, Cetnarski-Rosiński, Masiejczyk, Nowik, Mruk-Owsiak, Matofij.

CLJ U18 – MKS Zjednoczeni Stryków 3:2
Bramki: Kuna, Sobczak x2

W ten weekend nasza najstarsza Centralna Liga Juniorów mierzyła się z drużyna zajmującą 13 lokatę w IV lidze- MKS Zjednoczeni Stryków.
Bramkę tracimy jako pierwsi w 17 minucie spotkania. Kibice zgromadzeni na obiekcie przy ulicy milionowej 12, nie musieli długo czekać na odpowiedź gospodarzy.  8 minut później doprowadzamy do wyrównania, a sprawcą bramki na 1:1 jest Kuna. Takim wynikiem kończy się pierwszą część tego spotkania wynik.. Po przerwie dublet kolekcjonuje Sobczak wpisując się na listę strzelców w 55` i 60` minucie meczu. Goście zdołali odpowiedzieć w 75`, lecz to wszystko na co było ich stać tego dnia. Mecz kończy się wynikiem 3:2 dla naszej drużyny przez co atmosfera panująca w drużynie staje się coraz lepsza.

CLJ U17 – Zagłębie Lubin 2:2
Bramki: Szpucha, Kępisty

CLJ U17Warta Poznań 0:2

Pracowity weekend mieli zawodnicy UKS SMS ŁÓDŹ -CLJ u 17.
Najpierw w sobotę grali w Lubinie z miejscowym Zagłębiem, w niedzielę w Łodzi z Wartą Poznań.

Trener Solecki na temat sobotniego remisu:
„Był to na pewno pożyteczny sprawdzian, nie odbiegaliśmy poziomem od wyżej notowanego rywala. Zawodnicy sami zobaczyli, na tle dobrego przeciwnika , że zrobiliśmy duży postęp w kwestii organizacji gry, ten wynik i sama gra doda Nam pewności siebie przed kolejnymi wyzwaniami. Oczywiście pracujemy dalej, bo też jest nad czym. Ta drużyna ma jeszcze rezerwy.”

Trener Solecki na temat niedzielnej porażki:
„Dwie różne połowy, pierwsza -pod względem organizacji gry przewyższaliśmy zespół z Poznania, mieliśmy swoje sytuację , lecz brakło finalizacji. Druga- brak konsekwencji, indywidualne błędy , spadek tempa- te czynniki zaważyły na Naszej porażce.”

 

Wisła Płock – CLJ U 15 1:2
Bramki: Jędrasik i Garnysz

Drużyna U-15 wygrała z Wisła Płock 2:1 .Zespół zwłaszcza w pierwszej połowie zagrała bardzo dobrze, całkowicie dominując na boisku. Wynik powinien być wyższy, ale nie wykorzystaliśmy kilku 100% sytuacji na podwyższenie wyniku.

Zagłębie Lubin – UKS SMS Łódź 2004  4:1
Bramka: Kołodenny

Mecz o dwóch różnych obliczach. Pierwsza połowa dla nas zwycięska, dobra gra, ciekawy mecz w naszym wykonaniu, natomiast druga połowa poniżej oczekiwań, i niestety musieliśmy uznać wyższość rywala.

Wisła Płock – UKS SMS Łódź 2006  1:6

UKS SMS Łódź 2006 – Zawisza Bydgoszcz 5:2

Sobotni mecz z Wisłą Płock zakończył się naszą wygraną. Mecz był prowadzony w szybkim tempie. Obie drużyny zagrały bardzo dobre zawody, ale to my pokazaliśmy, że na dzień dzisiejszy jesteśmy lepszym zespołem. Graliśmy w wymiarze ligowym 2x40min

W niedzielę druga część chłopców z naszego zespołu zagrała mecz na CHKS z Zawiszą Bydgoszcz. Nasz zespół grając 80min. bez zmiany pokazał charakter, wolę walki i zaangażowanie no i oczywiście wysokie umiejętności piłkarskie. Mimo iż drużyna z Bydgoszczy miała dużo lepsze warunki fizyczne to my prowadziliśmy grę i to my po końcowym gwizdku sędziego cieszyliśmy się ze zwycięstwa.

Brawo chłopcy, że daliście radę

UKS SMS Łódź 2007 – Chojeński K.S.  7:2
Bramki: Juśkiewicz, Kaczmarek, Mujżel, Ternowskyi x2, Król x2

Kolejny sparing z zespołem z CHKS, kolejny sparing po 11 zawodników i kolejna wygrana w zimowym sparingu. Początkowo zaplanowana gra kontrolna z zespołem Korony Kielce z przyczyn niezależnych od nas musiała zostać odwołana. Wczesna informacja o tym fakcie ze strony niedoszłego przeciwnika oraz szybka i zdecydowana reakcja trenera na zaistniałą sytuację skutkowała tym, że na grę kontrolną udało się namówić drużynę trenera Piotra Czaplarskiego. Drużyna gości stawiała twarde warunki od samego początku. Mimo to udało nam się przeprowadzić trzy groźne sytuacje, niestety wszystkie nieskuteczne. Wynik otworzyła drużyna gości. Szybko doprowadzamy do remisu, a następnie wychodzimy na prowadzenie. Goście zdołali wyrównać za sprawą rzutu karnego i po pierwszych 40 minutach gry był remis 2:2. Po przerwie strzela już tylko nasza drużyna i wynik końcowy po prawie półtorej godzinie gry to 7:2 dla drużyny na co dzień grającej w I lidze wojewódzkiej

 

i jeszcze najmłodsi..

W weekend swoje gry mieli też najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej.
Żak Starszy prowadzony przez Trenera Łukszasa ogrywał się na turnieju w Tuszynie, natomiast Żak Młodszy prowadzony przez Trenera Wasiaka zagrał sparing z FA Południe.

Przypominamy, że nabór do naszych najmłodszych grup jest cały czas otwarty. Skorzystaj z bezpłatnych zajęć i przekonaj się dlaczego Uczniowski Klub Sportowy od ponad 20 lat jest w krajowym topie!

 

Published by Janusz Matusiak