Aktualności

Polska pokonała Szwecję, bramka Julii Olkiewicz

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 17 w drugim meczu  turnieju towarzyskiego MIMA Cup, rozgrywanego w hiszpańskim mieście  San Pedro del pokonała Szwecję 2:0 (2:0). Drugą bramkę dla biało-czerwonych zdobyła zawodniczka UKS SMS Łódź Julia Olkiewicz,  zaliczyła też asystę.  W podstawowym składzie zagrały też inne zawodniczki łódzkiej drużyny: Weronika Kaczor i Nadia Krezyman. Po przerwie pojawiły się na boisku Gosia Lichwa i Oliwia Macała.
Bramki: Julia Posiewka 28’, 0:2 Julia Olkiewicz 32

Wyjściowy kład Polski U17: Majewska – Skupień, Kędzia, Kaczor, Krezyman, Wróbel, Fronc, Posiewka, Dudziak, Krysman, Olkiewicz.

W sobotę 15 lutego zostaną rozegrane spotkania o miejsce w turnieju. Do drugiej grupy trafiły Węgry, Belgia i Czechy.

fot. laczynaspiłka.pl

Published by Marcinek