Aktualności

Podsumowanie gier kontrolnych

[foogallery id=”26827″]

W ten weekend nasze drużyny mierzyły się z:
Start Brzeziny, Widzew Łódź, Lotos Gdańsk, Eskadra Warszawa oraz Parasol Wrocław

Zapraszamy do miłej lektury.

CLJ U 18 – Start Brzeziny 0:2

Start Brzeziny jest kolejną drużyną z łódzkiej klasy okręgowej z którą przyszło nam się mierzyć, a zajmuje w niej 5 miejsce. Katastrofalna skuteczność oraz proste błędy w obronie przyczyniły się do kolejnej porażki. Drużyna powinna wygrać 6:2. Niestety nie tym razem.

CLJ U 17 – Widzew Łódź 3:0
Bramki: Płudowski-2, Kępisty
Trener Solecki:
„Słaby początek- pierwsze 15 min, źle weszliśmy w mecz.
Później już pełna kontrola nad spotkaniem, co przełożyło się na strzelone bramki.
Powinniśmy wygrać wyżej, niestety nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji. Ogólnie z gry i założeń realizowanych przez zawodników jestem zadowolony.
CLJ U 15 – Lotos Gdańsk 1:1

bramki: Piwowarczyk

 
CLJ U 15 – Widzew Łódź 2:0
bramki: Jędrasik x2
W sobotę drużyna UKS SMS U-15 brała udział w trójmeczu z udziałem Widzewa Łódź i Lotosu Gdańsk. Pierwsze spotkanie po wyrównanym meczu zremisowaliśmy 1:1, a bramkę strzelił Jakub Piwowarczyk. W drugim meczu po bardzo dobrej grze całego zespołu pokonaliśmy Widzew Łódź 2-0, a obie bramki zdobył Jakub Jędrasik. Ozdobą meczu była świetna trójkowa akcja Nowackiego i Garnysza po której bramkę zdobył Jędrasik. W spotkaniu Widzewa z Lotosem padł wynik 1:1.

UKS SMS Łódź 2006  – Eskadra Warszawa 7:1

Widzew Łódź – UKS SMS Łódź 2006 3:7

 

W czwartek część naszych chłopców zagrała mecz kontrolny z Eskadrą Warszawa w wymiarze ligowym 2x40min. Mecz był od samego początku pod naszą kontrolą a przeciwnik w zasadzie tylko się bronił. Gra toczyła się głównie na połowie przeciwnika.

W sobotę pozostała grupa zagrała kolejny mecz kontrolny w wymiarze ligowym 2x40min. Tym razem zagraliśmy z Widzewem. Mecz zaczął się dla nas źle bo po niewykorzystanych sytuacjach na początku meczu, straciliśmy 2 bramki i musieliśmy gonić wynik. Jednak zespół zareagował prawidłowo i już po pierwszej połowie prowadziliśmy, zaś w drugiej potwierdziliśmy naszą dominację i aspiracje do obrony mistrza ligi. Na uznanie zasługuje też fakt, ze drużyna zagrała z tylko jednym zawodnikiem rezerwowym

 

UKS SMS Łódź 2007 – Eskadra Warszawa 2:3
bramki: Lasoń, Juśkiewicz

UKS SMS Łódź 2007 – Parasol Wrocław 3:4
bramki: Królak x2, Dominiak

 

W czwartek nasza drużyna rozegrała sparing z drużyna Eskadrą Warszawa. Przeciwnik wymagający, dobrze ułożony taktycznie oraz preferujący szybką grę na dwa-trzy kontakty z piłką. Mecz rozegrany 9×9 w wymiarze czasowym 2x 40 minut. Pierwsi wychodzimy na prowadzenie za sprawą Piotra Lasonia. Goście długo nie mogli dostać się w pobliże naszego pola karnego i gdyby nie proste błędy w obronie być może cieszylibyśmy się ze zwycięstwa. Piłka nożna jest grą błędów i to my w tym meczu popełniliśmy ich zbyt dużo. Cieszą natomiast dwie strzelone bramki po składnych ładnie wyglądających akcjach ofensywnych.

W niedzielę natomiast  mierzyliśmy się z doskonale znaną już nam drużyną Parasola Wrocław. Z tą drużyną mierzyliśmy się trzykrotnie na letnim obozie odnosząc zwycięstwo, remis i porażkę. Mecz rozegrany 9×9 w wymiarze czasowym 3x 30 minut.
Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 2:0. Dwie bramki strzelił Królak. Niestety przez większość czasu nie potrafiliśmy po przejęciu piłki dłużej się przy niej utrzymać. Przeciwnicy natomiast, bili głową w przysłowiowy „mur” próbując przedrzeć się przez naszą obronę. W pewnym momencie coś „zaskoczyło” w naszej maszynie i w przeciągu 7 minut wyprowadziliśmy dwa groźne kontrataki.
Kolejne 30 minut również wygrane przez nasz zespół 1:0 za sprawą Dominiaka.
Ostatnia tercja na korzyść przeciwnika 0:4. Mimo końcowego rozrachunku, mecz można uznać za jak najbardziej udany.

 

i jeszcze najmłodsi..

W weekend swoje gry mieli też najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej.
Żak Starszy prowadzony przez Trenera Łukszasa ogrywał się na turnieju w Koninie
Relacja z turnieju:
Zdobywamy ? miejsce w turnieju Górnik Cup w Koninie. Dziś rywalizowaliśmy z Górnikiem Konin, Olimpią Konin, Lechem Poznań FA, Zjednoczonymi Rychwał oraz Kasztelanią Brudzew. Bilans 9pkt, bramki 15-5. Dziękujemy za fajnie spędzony czas. Brawo dla chłopaków za zaangażowanie i dobry wynik ? oraz wielkie gratulacje dla Cemila za MVP turnieju ?⚽️?

Natomiast Żak Młodszy prowadzony przez Trenera Wasiaka zagrał sparing z z drużyną SAF Widzew.

 

Przypominamy, że nabór do naszych najmłodszych grup jest cały czas otwarty. Skorzystaj z bezpłatnych zajęć i przekonaj się dlaczego Uczniowski Klub Sportowy od ponad 20 lat jest w krajowym topie!

Published by Janusz Matusiak