Aktualności

Porażka reprezentacji U-19 z Danią

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 19  przegrała swoje drugie spotkanie w ramach turnieju w hiszpańskiej La Mandze. Biało-czerwone uległy Danii 1:3. W pierwszej jedenastce spotkanie rozpoczęły dwie zawodniczki TME Grot SMS Łódź: Gabriela Grzybowska  i Alicja Sokołowska,  na zmianę weszła Paulina Filipczak. W kadrze są także: Oliwia Silny, Oliwia Szperkowska i Wiktoria Zieniewicz.

Polska – Dania 1:3 (1:2)
Bramki: E. Rasmussen 23, samobójcza  – M. Rasmussen 11, I. Obaze 37, O. Holdt 80

Polska: Sara Kierul; Alexis Legowski, Amelia Bińkowska (60, Paulina Filipczak), Milena Kokosz (60, Julia Włodarczyk), Alicja Materek (35, Alicja Piechocka (83. Kinga Kozak), Paulina Tomasiak (46, Natalia Padilla-Bidas), Michelle Biskup, Gabriela Grzybowska, Alicja Sokołowska, Anna Konkol, Amanda Turowska.

Kolejnymi rywalkami będą w niedzielę Holenderki.

fot. laczynaspilka.pl

Published by Marcinek