Aktualności

Wydłużona przerwa w rozgrywkach. Teraz do 26 kwietnia

Korona wirus nie ustępuje, toteż nie ma się co dziwić, że piłkarskie władze wydłużają zawieszenie rozgrywek. Dziś zapadła decyzja, że spotkania wszystkich klas rozgrywkowych i wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia  włącznie.

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN

„Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.”

Published by Marcinek