Aktualności

Piłkarki muszą nadal ćwiczyć indywidualnie

Wszystkie piłkarskie rozgrywki w Polsce zostały zawieszone.  Wszystko przez pandemii koronawirusa. Piłkarki nożne UKS SMS nie miały innego wyjścia, jak tylko przejść do ćwiczą indywidualnie  i rozliczają się z trenerami  z wykonanych zadań online. W klubie, ekipie, generalnie panuje przekonanie, że w tym sezonie zespół nie zagra już meczu ligowego czy pucharowego. Dlatego sztab trenerski pod wodza trenera Marka Chojnackiego i trenera motorycznego/fizjoterapeuty Michała Mikołajczyka opracował zestaw treningów indywidualnych pod kątem lipcowych przygotowań do nowego sezonu. Klub dysponuje sprzętem pozwalającym na monitorowanie aktywności zawodniczek, szczególnie jeżeli chodzi o przygotowanie motoryczne. Z zadań piłkarskich, zawodniczki nagrywają filmy.

 

Published by Marcinek