Aktualności

Treningi piłkarek pod nadzorem

Nikt w tej chwili nie wie, kiedy piłkarskie rozgrywki zostaną wznowione.  Jednak piłkarki nożne TME GROT SMS, które rywalizują w ekstralidze, pilnie trenują. Zajęcia łódzkich zawodniczek są  monitorowane przez szkoleniowców. Dane, filmy i sprawozdania z wykonanych ćwiczeń piłkarki przesyłają do szkoleniowca pierwszej drużyny Marka Chojnackiego i trenera motorycznego i jednocześnie fizjoterapeuty Michała Mikołajczyka.

Piłłkaeki od początku pandemii koronawirusa, chętnie biorą udział w różnego rodzaju działaniach zachęcających do pozostania w domu. Reprezentka Polski U-19, Paulina Filipczak, wystąpiła w programie sponsora drużyny – firmy TME – „Zostań w domu i trenuj z naszymi sportowcami”, prezentując ćwiczenia na piękną talię. Piłkarka zapewnia, że zalecany przez nią wysiłek fizyczny jest skuteczny i zbawienny dla kobiecej sylwetki.

Published by Marcinek