Aktualności

Serdeczne życzenia świąteczne

Chciałoby się beztrosko napisać, cztery kurczaczki się spotkały i pisankę dać nam chciały, że zobaczyłem wesołego zajączka, co po stole bryka, bo chciał wskoczyć  do świątecznego mojego koszyka.

Ta Wielkanoc będzie inna niż wszystkie dotychczasowe. Przyjdzie nam świętować w czasie, trudnym czasie, kiedy wszelkiego typu spotkania należy ograniczyć do minimum. Wiem, to szalenie trudne, bowiem Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, to czas radości płynącej z możliwości celebrowania Świąt Wielkanocnych przy wspólnym stole z całą, nie tylko najbliższą rodziną.

Zostańmy jednak w domach, chrońmy najbliższych, znajomych, ale także wszystkich, którzy tworzą z nami naszą ojczyznę – Polskę.
W trakcie tej dramatycznej walki świata pandemią koronawirusa, chciałbym jednak WAM, moi drodzy, złożyć życzenia spokojnych świąt, możliwie jak najlepszej pogody ducha oraz mimo wszystko, niezapomnianych chwil w tym wyjątkowym czasie,  przepełnionym wiarą, nadzieją i miłością.
Radosnego, wiosennego nastroju i zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych
życzy

Janusz Matusiak,

prezes UKS SMS Łódź

Published by Marcinek