Aktualności

Finał Pucharu Polski na stadionie Polonii Warszawa

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że mecz finałowy Pucharu Polski piłkarek nożnych pomiędzy Górnikiem Łęczna a Czarnymi Sosnowiec odbędzie się w sobotę, 27 czerwca 2020 roku o godzinie 20.30 na stadionie Polonia przy ulicy Konwiktorskiej 6 w Warszawie. Spotkanie na żywo pokaże Polsat Sport.

W związku z obostrzeniami, które zostały wprowadzone z powodu stanu epidemii, liczba kibiców, mogących wejść na stadion, będzie mocno ograniczona. Część biletów dostaną finaliści. Po pozostałe wejściówki można zwracać się mailowo na adres bilety@pzpn.pl do 25 czerwca włącznie. Jedna osoba może maksymalnie otrzymać pięć biletów. Bilety są darmowe.

Mecze półfinałowe:

Czarni Sosnowiec – KKP Rem Marco Bydgoszcz
3:0(1:0). Bramki : Weronika Zawistowska 12, Dżesika Jaszek 28, 74
GKS Górnik Łęczna – TME Grot SMS Łódź 3:0 (2:0)
bramki: Karczewska 2, Kamczyk 14, Hmirova 64

Fot. laczynaspiłlka.pl

Published by Marcinek