Aktualności

Kolejna nowa w Górniku Łęczna

Tegoroczny finał  Pucharu Polski piłkarek nożnych odbędzie się w sobotę  na stadionie Polonii Warszawa. Transmisja w Polsat Sport. O to trofeum zagrają Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec, a więc odpowiednio mistrz i trzeci zespół kobiecej ekstraligi ostatniego sezonu.

Warto odnotować. że Górnikiem wzmacnia się przed następnym sezonem. Dziłacze przeprowadzili kolejny już szósty transfer tego lata. Roczny kontrakt z Górnikiem Łęczna podpisała Patrycja Rżany. To 31-letnia obrończyni, która może występować także w pomocy. Rżany ostatnie siedem lat występowała w Mitechu Żywiec.

Wcześniej z Górnikiem Łęczna podpisały kontrakty Roksana Ratajczyk ( Olimpia Szczecin), Dominika Dereń, Marcjanna Zawadzka, Oliwia Rapacka i Julita Głąb ( AZS PWSZ Wałbrzych). W najbliższym czasie klub powinien podpisać kontrakty z Natalią Wróbel i Weroniką Kaczor.

Published by Marcinek