Aktualności

Puchar Polski dla Górnika Łęczna

Górnik Łęczna wygrał 1:0 (0:0) z Czarnymi Sosnowiec w rozegranym na Stadionie Polonii w Warszawie finale Pucharu Polski piłkarek nożnych i drugi raz w historii zdobył to trofeum.

1:0 – Dominika Grabowska 72

Czarni:  Anna Szymańska – Andrea Horváthova,  Dagmara Grad,  Patricia Fischerova,  Martyna Wiankowska – Weronika Zawistowska,  Wiktoria Kuciewicz,  Katarzyna Daleszczyk,  Dorota Hałatek (77,  Julia Wycisk),  Paulina Zawiślak –  Dżesika Jaszek.

Górnik: Anna Palińska –  Alicja Dyguś,  Natasz Górnicka, Małgorzata Grec, Alona Kowtun (79, Agata Guściora) –  Patricia Hmirova,  Sylwia Matysik,  Klaudia Lefeld (65,  Jolanta Siwińska),  Dominika Grabowska, Ewelina Kamczyk –  Nikola Karczewska.

W tym sezonie pula nagród w kobiecym Pucharze Polski wynosiła ponad milion złotych. Zwycięzca otrzyma 400 tys. zł, a finalista 100 tys.

Published by Marcinek