Pierwsze podsumowanie gier kontrolnych

Weekend gier głównie na boiskach przeciwników, gdzie nasze drużyny spisywały się ze zmiennym szczęściem notując dwie przegrane i wygraną. Natomiast jako gospodarz remisujemy i przegrywamy.
Graliśmy z:
Zjednoczeni Stryków (drużyna seniorów), AP Reissa, AKS SMS Łódź, Broń Radom

CLJ U-18
– Zjednoczeni Stryków 2:4
bramki: Domagała, Pałgan

Graliśmy 3×40 min. Bramki straciliśmy po prostych błędach w obronie. Dużo niedokładności w działaniach ofensywnych . Słaba skuteczność.
Składy:
1 tercja: Burek- Florczak, Domagała , Drapiński Król- Laskowski, Urbański, Szpucha, Paciorek- Zmarzlik, Kępisty.
2 tercja: Kłys- Błoch, Owsiak, Wojtyszyn, Padyk- Grądzki, Dela, Cetnarski, Majkowski- Pałgan, Kuba.
3 tercja: Siodoś- Kubicki, Grzywalski, Wojtyszyn, Olchawa- Matofij, Woźnikiewicz, Ira, Miłoński- Lewczuk, Mazgoła

Akademia Reissa-  CLJ U-17 3:2
bramki: Zawierucha, Kołodenny

CLJ U-17 – AKS SMS Łódź 1:1
bramka: Dryka Dominik

Mariusz Solecki: W miniony weekend rozegraliśmy dwie gry kontrolne. Pierwszy z Akademią Reissa przegraliśmy 3:2. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Zawierucha, Kołodenny. Po asystach Karola Łysiaka.
Trener Mariusz Solecki: „Mimo przegranej , jestem umiarkowanie zadowolony. Organizacja i kultura gry, była po Naszej stronie, o braku zwycięstwa zadecydowały błędy indywidualne.”
W drugiej grze kontrolnej, spotkaliśmy się z AKS-em Łódź. Wynik 1:1, wydaje się sprawiedliwy. Bramka- Dryka Dominik z rocznika 2005.

Akademia Reissa –CLJ U-15 2:1
Bramki: Jurasik

W piątek zespół zagrał pierwszy mecz kontrolny z Akademią Reissa od rozpoczęcia okresu przygotowawczego – po 4 dniach treningów. Przeciwnik bardzo wymagający, grający również w CLJ.
Mecz został rozegrany na dystansie 90min – 3x30min. Trener sprawdził 18 zawodników w tym test-meczu.
Spotkanie miało różny przebieg, w pierwszej części przeciwnik zdobył 2 bramki po naszych błędach w obronie. Po pierwszej przerwie, wskazówkach trenera i zmianach gra zespołu się poprawiła i strzeliliśmy bramkę kontaktową. W trzeciej części mimo naszej przewagi i kilku dogodnych sytuacji nie udało nam się już strzelić bramki.
Sparing był bardzo wartościowy dla trenera pod kątem szkoleniowym i jest sporo materiału do analizy.
Trenujemy dalej i za tydzień kolejny sprawdzian.

Broń Radom – UKS SMS Łódź 2007 1:3
Bramki: Dominiak, Zawadzki x2

Pierwsza gra kontrolną za nami . Wygrywamy z Bronią Radom 3:1 Po bramkach Dominiaka i dwóch golach Zawadzkiego. Graliśmy w wymiarze czasowym 3 tercje po 30 min

Składy:
1 tercja: Pnievskyy Pacyna Witczak Jakubowski Zieliński- Szpura Michał Szpura Maciej Juśkiewicz Dobrowolski Ryszawa Zawadzki
2 tercja: Pnievskyy Hes Strzałkowski Szabela Mujżel – Kur Kaczmarek Riad Aimar Surynowicz Dominiak Juszczak
3 tercja: Zalech Sosnowski Witczak Jakubowski Zieliński- Ryszawa ( Dobrowolski) Szpura Maciej( Kaczmarek) Zawadzki ( Juśkiewicz)Jackiewicz – Maj Ternovsky

Przypominamy, że nabór do naszych najmłodszych grup jest cały czas otwarty. Skorzystaj z bezpłatnych zajęć i przekonaj się dlaczego Uczniowski Klub Sportowy od ponad 20 lat jest w krajowym topie!